DSİ 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 2023 YILI KONYA KARAMAN AKSARAY NİĞDE İLLERİ İŞÇİ ALIMI YEDEK LİSTEDEN ÇAĞIRILAN ADAYLAR VE ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

17.05.2023 / Gösterim Sayısı : 3290 / Arşiv

Asil Listeden hak kazanan adayların evrak teslim süreleri tamamlanmış olup, İşe Alım Yapılacak Pozisyonlar için evrak kontrolü tamamlamıştır. Komisyonlarca yapılan incelemede evraklarını teslim etmeyen veya aranan şartları taşımayan kişilerin  yerine NOTER KURASINDA YEDEK LİSTEDEKİ sıraya göre evraklarını teslim etmesi istenilen adaylar ekte yayınlanmıştır.

Yedek listeden evraklarını teslim etmeye hak kazanan adayların ekteki istenilen belgeleri, 17.05.2023-22.05.2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar DSİ KONYA 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

 

 BU DUYURU TEBLİGAT MAHİYETİNDE OLUP ADAYLARA AYRICA BİR TEBLİGAT YAPILMAYACAKTIR.

 

NOT :  Belgeleri tam olan adaylardan atamaya esas olmak üzere ayrıca aşağıdaki 2 belge  de istenecektir. Bu evrakların bir an önce temin edilmesi gerekmektedir.

1-    “Çalışmasına engel olacak aklen ve ruhen sağlık problemi olmadığı diğer ifade ile hastalığının/engel durumunun bulunmadığı, arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin”  tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınmış sağlık kurulu raporu

2-    Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş Psikoteknik raporu