Menüler

Niğde İli Projelerinde İnceleme

09.07.2020

Bölge Müdürümüz Ali Fuat Eker, 7 Temmuz Salı günü Niğde ili projelerinde incelemede bulundu ve Niğde 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı.

 

Niğde ili programı kapsamında ilk olarak Niğde Çiftlik Asmasız Göleti, 45. Şube Müdürü Ahmet Elbasan, Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Cafer Tayyar Okka ve Çiftlik Belediye Başkanı ile birlikte ziyaret edildi. Bozköy Belediye Başkanının katılımıyla Bozköy Taşkın Koruma Tesisi inşaatı, Azatlı Belediye Başkanının katılımıyla yatırım programında yer alan Azatlı Göleti Sulaması ve Azatlı Taşkın Koruma Tesisi işleri yerinde incelendi.

Daha sonra Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Başkanlığında gerçekleştirilen 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılan Bölge Müdürümüz Ali Fuat Eker, Kurumumuzun Niğde ili yatırımları hakkında sunum yaptı.

Kemerhisar Gökbez Göleti inşaatında yapılan incelemenin ardından, Ulukışla Kaymakamı, Ulukışla Belediye Başkanı ve yüklenici firma yetkilileri ile birlikte Ulukışla İçmesuyu Tesisi şantiyesi ziyaret edildi.

 

Niğde ili programı, Darboğaz Göletinde yapılan inceleme ile son buldu.