Menüler

NİĞDE İLİ PROJELERİNDE İNCELEME

12.06.2020

Bölge Müdürümüz Ali Fuat Eker, 11 Haziran Perşembe günü Niğde ilini ziyaret ederek 45. Şube Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan işlerde incelemede bulundu. Bölge Müdür Yardımcımız H. Koray Bilgi, Strateji Geliştirme Şube Müdürü Yusuf Çiçek, Niğde 45. Şube Müdürü Ahmet Elbasan ve ilgili teknik personel Bölge Müdürümüz Ali Fuat Eker’e eşlik etti.

 

İlk olarak Niğde Ulukışla İçmesuyu Tesisinde brifing alarak incelemede bulunan Bölge Müdürümüz Ali Fuat Eker, teknik personel ve yüklenici firma yetkililerine gerekli talimatları verdi. Niğde Ulukışla İçmesuyu tesisinin 2020 yılı içerisinde faaliyete geçmesi planlanıyor.

 

Daha sonra Kemerhisar Gökbez Göleti, Bademdere Barajı, Totari Kaynağı ve Çamardı Ören Barajı Sulamasında incelemede bulunuldu. İnşaatında sona gelinen Çamardı Ören Barajı Sulamasının yıl içinde tamamlanması planlanıyor. Ören Barajı Sulaması ile Niğde ilinde 15 bin 710 dekar tarım arazisi modern sulama şebekesine kavuşmuş olacak.

 

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e de nezaket ziyaretinde bulunan Bölge Müdürümüz Ali Fuat Eker, Kurumumuzun Niğde ilinde devam eden ve planlama aşamasında bulunan işleri hakkında görüş alış verişinde bulundu.

 

Son olarak 45. Şube Müdürlüğünü ziyaret eden Bölge Müdürümüz Ali Fuat Eker, şube personeli ile bir araya gelerek sohbet etti. Personel durumu, makine parkı, 45. Şube Müdürlüğü yerleşkesi hakkında yapılan değerlendirmenin ardından Şube Müdürlüğü personeli ile çekilen hatıra fotoğrafı ile Niğde programı sona erdi.