Menüler

Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasına Taşındı

25.06.2019
Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğümüz Selçuklu yerleşkesinde inşa edilen yeni hizmet binasına taşındı.

Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğümüz Selçuklu yerleşkesinde inşa edilen yeni hizmet binasına taşındı. 10-14 Haziran tarihlerinde taşınma işlemleri gerçekleştirilen ve 17-20 Haziran tarihleri arasında kalibrasyon işlemleri tamamlanan Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü, 21 Haziran tarihinden itibaren faaliyete geçti.

 

9 bin metrekare kapalı alana sahip olan yeni hizmet binası bünyesinde beton, zemin, kimya,  mikrobiyoloji ve yapı malzemeleri laboratuvarları bulunmaktadır. Donatı deneyleri hizmeti verilen yapı malzemeleri laboratuvarında cihaz alımları ve eğitimleri sonrasında diğer deney hizmetleri de verilmeye başlanacaktır.

 

Bölge Müdürümüz Birol ÇINAR’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Bölge Müdürümüz Birol ÇINAR, Bölge Müdür Yardımcılarımız ve Personel Şube Müdürümüz Hasan Ali ÜNALDI, yeni hizmet binasında çalışmalara başlayan Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğüne ziyarette bulunarak Şube Müdürü İbrahim PINARKARA’ya hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

Yeni inşa edilen Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğünün modern yapısı ve kapsamlı deney olanakları ile bölgenin önemli laboratuvarlarından biri olduğunu söyleyen Bölge Müdürümüz Birol ÇINAR, “Yeni laboratuvar binamız hayırlı olsun. Pilot bölge olarak hizmet verecek olan tesisimizin yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kazasız ve başarılı çalışmalar diliyorum”  dedi.