Menüler

ETÜT PLANLAMA VE TAHSİSLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI ŞUBE MÜDÜRLERİ ÇALIŞTAYI TAMAMLANDI

04.03.2019
Genel Müdürlüğümüz Etüt Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürleri Çalıştayı Bölge Müdürlüğümüz Eğitim Tesislerinde, 1-3 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi.

enel Müdürlüğümüz Etüt Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürleri Çalıştayı Bölge Müdürlüğümüz Eğitim Tesislerinde, 1-3 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi.

 

Bölge Müdür Yardımcımız M. Muhittin ÖZYALVAÇ’ın hoşgeldiniz konuşması ve Daire Başkanı Nazmi KAĞNICIOĞLU’nun açılış konuşmaları ile başlayan çalıştaya 60 kişi katılım sağladı.

 

Çalıştayın ilk gününde, Master Plan Sonuçlarının Değerlendirilmesi, Su Tahsisleri Yönetmeliği, Rasat Faaliyetleri Değerlendirmesi, Planlama Çalışmalarında Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri ile Taşkın ve Rüsubat Kontrolü Çalışmaları masaya yatırıldı.

 

İkinci gün programı Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları Eğitimi ile başlarken, Atıksu Arıtma Tesisleri Çıkış Suyunun Sulamada Kullanımı ve Havza Yönetimi Heyetleri panelleriyle çalıştay tamamlandı.

                                                                                         

Çalıştayın genel değerlendirmesini ve kapanış konuşmasını yapan Daire Başkanı Nazmi KAĞNICIOĞLU, çalıştayın çok verimli geçtiğini söylerken, katkılarından ötürü katılımcılara ve konuşmacılara teşekkürlerini sundu.