Menüler

Bölgemiz, “En İyi Tersip Bendi Uygulaması”nda birinci, “Göl-Su Projeleri"nde üçüncü oldu.

02.04.2015
Bölgemiz sınırlarında inşa edilen “Karaman Ermenek Barajı ve HES’in Erik Deresi Rusubatlarından Korunması İşi” “En İyi Tersip Bendi Uygulaması” seçildi.

 

Genel Müdürlüğümüz ve taşra teşkilatı üst yönetiminin katılımıyla 6-8 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen “5. Üst Yönetim Eğitim Semineri”nde 2014 yılının genel değerlendirmesi ve 2015 yılı hedefleri ele alındı.

DSİ Genel Müdürü Akif Özkaldı, Genel Müdür Yardımcıları Güven Karaçuha, Ali Rıza Diniz, Ömer Özdemir ve Yakup Başoğlu ile merkez ve taşra teşkilatlarında görev yapan Daire Başkanları, Bölge Müdürleri, Daire Başkan Yardımcıları ve Bölge Müdür Yardımcıları’nın katılımıyla düzenlenen eğitim çalışmasında merkez ve taşra teşkilatının faaliyetleri müzakere edildi. 

Seminer sonunda Bölge Müdürlükleri bazında yapılan değerlendirmeye göre, Bölgemiz sınırlarında inşa edilen “Karaman Ermenek Barajı ve HES’in Erik Deresi Rusubatlarından Korunması İşi” “En İyi Tersip Bendi Uygulaması” seçildi.

Yine Bölge Müdürlüğümüz “1000 Günde 1000 Gölet/Göl-Su Projesi” çalışmaları dolayısıyla Bölgeler arasında 3. seçilerek teşekkür belgesi aldı.

Bölge Müdür Yardımcımız Osman Nuri Akyalçın, birincilik ve üçüncülük ödüllerini Bölge Müdürümüz Mustafa Uzun adına DSİ Genel Müdürü Akif Özkaldı ve Genel Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir’in elinden aldı.